KONST / Litografier / Färglitografi 14797498
nr 1479 7498
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Skärgård med fyrar. Signerad, färglitografi, numrerad 186/300. Bildmått: ca 42x70 cm, yttermått inklusive ram: 59x82 cm
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:55:51
17/7 20:52:43